מהי אסטרטגיית כתיבת תוכן לאתרים

יש יותר תוכן שיווקי באינטרנט שנועד לקידום אתרים בלבד מאשר תוכן שבאמת מועיל לגולש .

בכדי להיות יצירתיים ויעילים לאחר החלטת כתיבת תוכן לאתרים   תוכנית אסטרטגיה לתוכן הכרחית – אבל מה התהליך שצריך לעבור ליצירת תוכנית חזקה לשיווק התוכן שלך ?

שלב ראשון לפני כתיבת תוכן לאתרים – מחקר

כתיבת תוכן לאתרים

כתיבת תוכן לקידום אתרים

השלב הראשון בבניית אסטרטגיה כתיבת תוכן היא קודם כל להבין למי אתה רוצה לתת ערך .

במונחים של תוכן, משמעות הדבר שתהיה לך הבנה של במגוון תחומים שמעניינים את קהל היעד שלך:

  • קהל היעד – הצרכים שלהם, בעיות, הרלוונטיות לענף שלך
  • התעשייה – בעיות, מטרות, מינוח ומוצרים
  • מילות מפתח וביטויים ארוכי זנב:
  • מיקום החיפוש הנוכחי שלך
  • המתחרים והדירוג שלהם היום בגוגל
  • מה מייצרים המתחרים  שלך – תוכן , מבצעים ועוד.

נתונים אלה מספק שפע של מידע לצלול בעת בניית האסטרטגיה שלך. חשוב להגדיר תוכנית בסיסית בהתאם למיקום בכדי להתחיל, אז אתה יודע היכן אתם נמצאים בחיפוש ומה צריך. זה יכול לעזור במציאת  הנתיב להצלחה של קמפיין פרסום תוכן ואך תוכל לבצע כתיבת מאמרים לקידום אתרים שבאמת יצליחו.

בנוסף, זה לא מזיק לבדוק מה המתחרים שלך עושים, במיוחד אם זה עובד, וכך לבדוק מה אתם צריכים לעשות בעצמכם ומה יש לעשות בכדי להיות טוב יותר מהם? מה מבדיל אותך מן המתחרים שלך? אחרי שתוכלו לענות על שאלות אלה , יהיה לכם יותר קל למנות את החלופות של סוג תוכן, מבנה וסגנון, ואיך ניתן לתת ערך אמיתי ובו זמנית להתקדם בתוצאות החיפוש.

מילות מפתח ועליהם לבסס את כתיבת מאמרים לקידום אתרים

מילת מפתח שתאספו תתן לכם הבנה מה הזדמנויות שלכם. למשל, מה התחרות של מילות המפתח ?  באילו תחומים יש צורך  לתת פוקוס בכדי לשפר את המיקום שלכם?לענות על שאלות אלה ייתן לך הערכה של כמה מילות מפתח וביטויים אתה צריך להתמקד.לכותב התוכן, הנתונים האלה יקרים. הוא מציע לכם נקודת פתיחה רעיונות, כותרות, גם מושג על היקף נושא הוא תנאי חיפוש. זה נותן לך תמונה ברורה של כמה תוכן עשוי לכסות באמצעות נושא אחד בכלי מחקר מילות מפתח

כתיבת תוכן שכדאי לכם ליצור בהתאם לקהל שלכם

ברגע שאתה יודע היטב על מה להתמקד, עליך לברר אילו סוגי תוכן יהיה מתאים ליצור.

בלוגים, מדריכים, קייס סטדי, או וידאו – לכל אחד מהם יש יתרונות משלהם, הזדמנויות שונות בכדי לספק מידע לקהל.

עם זאת, לא כל סוגי התוכן הרלוונטיים ביותר לעסק שלך. למשל, לימוד וידאו או מדריך שונים  מתוכן אחר. אם רוב התוכן שלך כוללת של ביקורות מלקוחות, לדוגמה, מדריך בודד כנראה לא יתן בוסט  באתר שלך. זו הסיבה שיש לעשות את המיקס היעיל ביותר של תוכן עבור העסק שלך ועבור הלקוח.

בנוסף , יש לשקול את הזמן שיש להשקיע בייצור התכנים הרלוונטים ,לבנות עוד. האם עדיף לעשות  מס' דברים  קטנים או לייצר תוכן שיפריע לך לעשות את העבודה השוטפת שלכם – יש צורך כנראה לשכור כותב תוכן שיבצע כתיבת מאמרים לקידום אתרים .ברגע שהחלטת על סוגי התוכן שלך ואת היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם , אפשר לעבור הלאה.זהו אחד האלמנטים המהנה ביותר של מרכיב אסטרטגיית תוכן.

הכלי שממנו אנו מקבלים השראה בעת כתיבת מאמרים לקידום

עשינו שימוש של מילות מפתח וביטויי זנב ארוך כנקודת התחלה, באפשרותך להתחיל לחפש את השאלות החיוניות המשויכים אליהם בעת  כתיבת תוכן לאתרים – יש כלי פצצה בשם answer the public הוא אופציה מעולה אשר יכול לעזור עם זה. ככה נוכל לקבל תובנות מה  הלקוחות שלך רוצים לדעת. אתה יכול גם  לחשוב על מה הם הנושאים הקיימים בענף שלך  ותתי הנושאים שיש להם חיפושים.

באמצעות אלה תוכל להתחיל לבנות כותרות לתוכן המבוקש שמחפשים הגולשים, כלומר שאתה באמת עסוק בהפקת תוכן איכותי כי אחרת יהיה זה חסר ערךביצוע הפעולות למעלה  יבטיח שהתוכן  שנייצר לאורך זמן הוא הרבה יותר רלוונטי. יהיה לו יתרון ברור בחיפוש בקרב קהל היעד שלך, כמו גם יעלה את אוטוריטה של המותג שלך.

. זה רעיון טוב לייצר רשימה של הכותרות – לא בדיוק מה שאתה צריך, אבל ככל שעולה בדעתך. כמו כן, תנסו לעבור על  תתי נושאים מרובים בע כתיבת תוכן לאתרים ולשקול את מספר הסוגים  של תוכן, סיווג וחלוקה לקטגוריות של הרעיונות שלך על-ידי סוג תוכן שהם יהיו. למשל  לפי הכותרות אתה מחליט מה בדיוק יפעל בצורה מיטבית-  מדריכים או פוסט אחר.

לאחר מכן באפשרותך לחדד את הרשימה שיש לך, לבחור אילו חלקים עליך להתמקד-  זה יכול לעזור לזרימת העבודה שלך. . חשוב לא למחוק רעיונות אחרים שיש לך – נרשום , במידת הצורך, ונחזור אליהם במועד מאוחר יותר.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות